Merhaba,

Bu aydan itibaren aylık burç yorumları yazısı yayımlayacağım, umarım isabetli ve faydalı olur diyerek ve tabii güzel bir Nisan ayı geçirmeyi dileyerek başlıyorum;

Koç ve Yükselen Koçlar: Bu ay başta dış görünüşünüz, ortaklık, evlilik ve hukuksal konular olmak üzere hayatınızdaki herhangi bir alanda yenilik yaşayabilir ve bu yaşadığınız yenikle birlikte kariyeriniz ya da devletle alakalı çok tan hakkettiğiniz desteği görebilirsiniz. Ve bu destek alacağınız kişi babacan yapışı, biraz da egoist biri olabilir. Kariyer alanınızda özellikle fiziken zorlansanız da alacağınız destekle bereketiniz, kazancınız artabilir. 

Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle kadın-doğum, ayak sağlığı ve ruh sağlığı konuları gündeminize gelebilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Kendinize verdiğiniz değer, bilinçaltınız, sağlığınız, gündelik işleriniz, evcil hayvanınız bu ay gündeminizde olabilir. Yurtdışı, akademi alanlarından destek alabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ya da vakıflar gibi hayır kuruluşları bu ay sizi biraz yorsa da destekleneceğiz için tatlı bağlanacağını umuyorum. 

Bel bölgesi, üriner sistem ve ruh sağlınıza bu ay dikkat etmenizde fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler: Arkadaş çevreniz, eğitim, vakıf vb. yardım kuruluşları, fırsatlar, flört, çocuk, sosyal çevre, sahne sanatları, riskli yatırımlar bu ay gündeminizde olabilir(riskli yatırımlar konusunda temkinli olmanızı tavsiye ederim). Ve psikoterapi; kredi, miras vb. kazanmadan elde edebileceğiniz gelirler destek görebilirisiniz. 

Sindirim sistemi sağlınıza, iskelet-kas sistemi sağlığınıza ve psikolojinize bu ay dikkat etmenizde fayda var.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Kariyer, devlet işleri, eviniz, ebeveynleriniz ve baba-baba tarafı akrabalarınız bu ay gündeminize gelebilir. Eşiniz, ortağınız ya da hukuksal ya da sanatsal bir alandan destek görebilirsiniz.

Kalp-damar sağlığı ve iskelet-kas sistemi sağlınıza dikkat etmenizde fayda var.

Aslan ve Yükselen Aslanlar : Yurtdışı, üniversite, lisans üstü, eşinizin akrabaları, kardeşler*akrabalar, kısa mesafe yolculuklar gündeminizde olabilir. Ortaklıklar, evlilik, hukuksal konular sizi biraz yorsa da hizmet aldığınız kişiler, evcil hayvan, gündelik yaşam-rutinler size destek olabilir.

Göğüs bölgesi, solunum sistemi, sindirim sistemi, genital sistem sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Başak ve Yükselen Başaklar : Kredi, miras vb. çalışmadan elde edebileceğiniz gelirlere, ameliyat, psikoterapi, kendinize verdiğiniz değer gündeminize gelebilir. Gündelik işler, evcil hayvanlar, hizmet aldığınız kişiler sizi yorsa da ilişkinizden, sosyal çevrenizden, sahne sanatları gibi göz önünde olacağınız işlerden destek alabilirsiniz.

Sinir sistemi, kalp-damar sistemi ve boşaltım sistemi ile bel bölgesi sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Terazi ve Yükselen Teraziler : Ortaklı işler, evlilik, hukuksal konular, dış görünüşünüz bu ay gündeminizde olabilir. İlişkiler, sosyal çevre, riskli yatırımlar bu ay sizi kısmen zorlayabilir ama hizmet aldığınız kişilerin, gündelik rutinlerinizin ya da evcil hayvanınızın desteğini ile kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Boyun bölgesi, genital bölge ve sindirim sistemi sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Gündelik işleriniz, evcil hayvanınız, sağlığınız, aldığınız ay da verdiğiniz hizmetler, bilinçaltınız psikolojiniz bu ay gündeminizde olabilir. Eviniz, ebeveynleriniz, baba tarafı akrabalarınız sizi yorsa da ilişkileriniz, sosyal çevreniz, çocuğunuzdan destek alabilirsiniz.

Baş bölgesi, böbrek-mesane-bel bölgesi ve kalp-damar sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Yay ve Yükselen Yaylar : İlişkileriniz, sosyal çevreniz, riskli yatırımlarınız, kariyeriniz ve devletle alakalı işler bu ay gündeminizde olabilir. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yolculuklar, evseyenleriniz ve evininiz bu ay sizi biraz zorlasa da içinizden gelecek güçle hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Sadece kendinize inanmanız gerek

Psikolojinize, sindirim sisteminize ve solunum sisteminize dikkat etmenizde fayda var.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar : Eviniz, aileniz, ebeveynleriniz ve baba tarafı akrabalarınız, kariyeriniz, devletle alakalı işler bu ay gündeminizde olabilir. Bu ay kendinize verdiğiniz değer, maddi konular sizi biraz zorlasa da kardeşleriniz, komşularınız, yapacağınız bir seyahat ya da alacağınız bir eğitim size destek olabilir.

Damar sağlığınıza, kalp sağlığınıza ve boyun bölgenize dikkat etmenizde fayda var

Kova ve Yükselen Kovalar : Kardeşleriniz, akrabalarınız, kısa mesafe yolculuklar ile yurtdışı, akademi, eğitimler bu ay gündeminizde olabilir. Evet bu ay biraz her şey üst üste geliyor gibi hissedebilirsiniz ama kendi zihninizle çalışırsanız, kendi değerinizi bilirseniz olayların üstesinden gelebilirsiniz.

İskelet-kas sistemi, kalp-damar sağlığı ve boyun bölgenize dikkat etmenizde fayda var.

Balık ve Yükselen Balıklar : Kendinize verdiğiniz değer, değerleriniz, kazancınız; kredi, burs vb. çalışmadan kazanacağınız paralar, ameliyat, psikoterapi bu ay gündeminizde olabilir.

Psikolojiniz, sizden saklananlar, bilinçaltınız sizi yorsa da bir şekilde çözümünü de bulacaksınız. Yeter ki kendinizi bırakmayın ve çözüm arayın.

İskelet-kas sistemi, sinir sistemi ve ayak sağlığınız ile baş bölgenize dikkat etmenizde fayda var.

Yorum Yaz