Yeni yıl geldi ve siz 2022’deki hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilerleyeceğiniz yolda bir ajanda tutmaya karar verdiniz ve tarihli olan ‘Klasik Miya mı?’ yoksa ‘Tarihsiz olan Skinny Miya mı?’ karar veremiyorsunuz. İkisinin de kendisine göre avantajları var ama hangisi size daha uygun emin değilseniz o halde gelin bu yazımızda ikisinin arasındaki avantajlı yanlarını inceleyelim. 

Ajandam Her Zaman Yanımda Olmalı

Eğer günün  her anında kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz bir ajanda arıyorsanız Skinny Miya kesinlikle çantanızda gittiğiniz her yere gelebilecek, istediğiniz her an nerede olursanız olun notlarınızı alabileceksiniz.  Separetörleri sizi motive ederken Skinny Miya’ya özel stickerlar ile planlarınızı renklendirebilirsiniz. 

Adı üzerinde derler ya işte öyle hafif, ince ve taşıması kolay. Üstelik 175 tane farklı kapak seçeneği var.  İstediğiniz kapakla Skinny Miya size her yerde eşlik etsin. 

Benim Aradığım Sadece Bir Ajanda Değil

Evet, hedeflerinizi, yapılacak işlerinizi, hatta yeni keşfettiğiniz yemek tariflerinizi  yazacağınız bir ajandanın yanında size yol gösterecek, kişisel hedefleriniz için motive edecek ve  yeni şeyler  keşfetmenizi sağlayacak bir ajanda arıyorsanız kesinlikle aradığınız ajanda Klasik Miya. 

Peki neler var bu Klasik Miya’nın içerisinde?  Hedeflerinize ve hayallerinize daha sıkı sarılmanızı sağlayacak bir Vision Board. Rutinlerinizi yazacağınız sayfalar, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak bölümler ve bütçeden yemek tariflerine kadar hayatınızın her bir noktasını sığdırabileceğiniz birçok sayfası var. Baktıkça insanın içini açan separetör ise ajandaya ayrı bir renk katıyor. Klasik Miya ile gelen stickerlara ise hayran kalacaksınız. 

Daha Önce Ajanda Kullanmadım

İlk defa ajanda kullanacaksanız veya benim gibi günü gününe yazmak konusunda sorununuz varsa o halde kutucuklu özelliğiyle tarihsiz Skinny Miya tam size göre.  Üstelik bu şekilde boş kalan sayfalar sizi üzmemiş veya motivasyonunuzu düşürmemiş olur. 

İstediğiniz gün veya aydan başlayabilir, yazmaya ara verdiğiniz de aradan belli bir süre geçse de  kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Ama benim gibi evde Klasik Miya ile detaylı planlarınızı yaparak hedeflerinize emin adımlarla ilerlerken yanınızda taşıyabileceğiniz Skinny Miya ile de aklınıza gelen notları ve günlük işlerinizi yazabilirsiniz. 

2022’ye başlarken yanınızda olması için hangi Miya’yı seçerseniz seçin hayatınıza bolca mutluluk, başarı ve sihir getireceğine emin olun.

Yorum Yaz