Geçtiğimiz yıldan bu yana yapmakta olduğumuz Whatsapp gruplarımıza bir yenisini daha ekledik: YENİ BİR BAŞLANGIÇ.

Hepimizin hayallerinden uzaklaştığı, kendini toparlayamadığı, hayatına odaklanamadığı zamanlar oluyor. Böyle anlarda yeniden karar verip, motivasyonumuzu yükselterek yeni bir başlangıç yapmak aslında hem kolay, hem de zor. Tam da böyle hissedenler için özel olarak tasarladığım daha odaklı bir metodoloji kullanarak organize olacağımız yeni grubumuzda hedeflerimizi belirleyeceğiz ve onlara giden yolda kendimize görevler vereceğiz. İçsel motivasyonunu yükseltmek ve anda kalarak yeni bir hayat projesine başlamak istersen sen de bizimle birlikte yeni grubumuzda mutlaka olmalısın.

23 Mart 2020-Pazartesi başlayacak olan grubumuz 15 günde tamamlanacak. Her zamanki gibi, her gün size ulaşacak bir ses kaydım olacak. Ve bu gruba özel bir pdf planlayıcı tasarladım.

Aynı yolda olan insanlarla yeni bir başlangıç yapmak istersen, rotamızı belirleyeceğimiz bu grup senin için de harika olacak. Hep birlikte günlerimizi en iyi şekilde değerlendirmeyi, hedeflerimize ulaşma yollarını öğreneceğiz ve daha mutlu olmamızı sağlayacak bir çalışma yapacağız.

Grubumuzda ele alacağımız başlıklar şöyle:

 • Nihai hedefi belirlemek, onları küçük parçalara bölmek ve kendine görevler tanımlamak.
 • Kendimize söz vermek ve bunun önemini kavramak.
 • Sabahları minnettar olduğumuz konuları yazmak ve böylece içsel motivasyonumuzu yükseltmek.
 • Günün hedefini belirlemek, günlük takvim oluşturmak.
 • Sıfır tabanlı takvim çalışması ile günü detaylı planlamak.
 • Alışkanlık takip çizelgesi yapmak ve uygulayabilmek.
 • Akşamları günlük kazanımlarını gözden geçirmek, akşam minnettarlıklarını yazmayı alışkanlık haline getirmek.
 • Güne başlangıç ve günü bitirme anlarında olumlu bir ruh hali sağlamayı öğrenmek.

15 günlük bir çalışma yapacağımız bu grupta öğreneceklerimiz ile katılımcılarımız 13 haftalık bir rutine başlamış ve özel olarak hazırlanmış 13 haftalık planlayıcıları ile bu rutini planlamayı öğrenmiş olacaklar.

Merakla ve heyecanla yeni grubumuzu bekliyorum.

Burcu Meriç Durak

1 Yorum Var

 1. Merhabalar
  Hayat planlama ile ilgili Grup koçluğu grubunu yeni gördüm. Program , katılım detaylar bir sonraki grup için bilgilendirme alabilirsem değerlendirmek istiyorum..
  Sevgiyle kalın 🍀

Yorum Yaz