Hayat planlamaya ilgim çok küçük yaşlardan itibaren başladı. Daha ortaokulda iken renkli kalemler ile renkli kağıtlara planlarımı yapmaya başladım. Bu beni hem motive ediyordu, hem de sanki benim için bir hobiydi. Saatlerce ajandalarımla ilgilenir, onları süsler ve sınavlarımdan banyo saatime kadar planlardım. 🙂

Yıllar yılları kovaladı girişimciliğe adım attım önce halkla ilişkiler ve sosyal medya ajansım sonra hepinizin bildiği Miya Design doğdu. Tüm bu süreçte farklı planlayıcılar üretmeye devam ettik. Ve insanların eksik hissettiği alanlarını, motivasyon kayıplarını, belirsizliklerini nasıl aşacağımıza dair çalışmalar yaptım. Geçen Şubat ayından itibaren Hayat Planlama Whatsapp gruplarına başladık. Konularımıza daha önceki blog yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bu gruplardan güzel dönüşler almaya devam ettikçe bir diğer uzmanlık alanım olan Girişimcilik üzerine bir grup daha açtık. Grup içinde işlenen konulara yine blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise 5 senedir hayatımda olan bir diğer konu ile ilgili, gelen de talepleri göz önüne alarak Bundan Daha İyi Nasıl Olur?- Whatsapp Grubu’nu açıyoruz. Grubumuzda eğitimlerine çok keyif alarak katıldığım Access the Bars’ın kolaylaştırıcı gücünden faydalanacağız. ‘Nedir bu Access the Bars?’ diye soranlar için kısa bir giriş yapabilirim:

Şimdiye kadar denediğiniz tüm yolları artık değiştirme zamanı gelmedi mi?
Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç alamazsınız!

Access Consciousness™ kurucusu Gary Douglas der ki “Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır…
Access Bars™ ve seçim.”

Gerçek olamayacakmış gibi geliyor değil mi? Eğer kısıtlamaların ötesinde yaşamak ilginizi çekiyorsa, Access Bars™ kendinize ve dünyaya verebileceğiniz en harika hediye olabilir.

Bu grupta birlikte soru sormayı öğreneceğiz. Hayatımızda bizi engelleyen şeylere göz atacağız. Olumlama yapmanın ve soruda kalmanın önemini anlayacağız. Tüm bunları Access the Bars araçlarından faydalanarak yapacağız.

  • Bundan Daha İyi Nasıl Olur?-Whatsapp Grubu konularımızı ilerleyen günlerde bir blog yazısı ile paylaşacağım.
  • Grup gelirlerimiz ile daha önce sokak hayvanlarına ve bayramlık ihtiyacı bulunan çocuklara yardım ettik. Bu kez okul öncesi ihtiyacı olan çocuklara ulaşacağız. Bizimle olmanız için neler mümkün?

1 Yorum Var

  1. İNCİ ZAİM GÖKBAY Reply

    Bugün Klasik miya siparişimi yeniledim ve oldu sana Miya dolu 3. yıl…süpriz hediyelerimi bekliyorum 😉…
    Emeklerinize sağlık, sevgi ve sağlıkla kalın 💕💕

Yorum Yaz