Merhabalar,

Biliyorsunuz Türkiye’nin ilk planlayıcısı Klasik Miya isme özel ve 240 sayfadan oluşan bir planlayıcı. Konu ile ilgili bol bol story de çeksem, Igtv paylaşımı da yapsam içerik çok merak ediliyor. Fazla sayfa sayısına ve farklı sayfalara sahip olan bir tasarım olduğundan hepsini bir arada görmek yine mümkün olmasa da aklınızda bir şeyler oluşsun istiyorum. Bu nedenle size bol fotoğraflı bu blog yazısını hazırladım. 200’ü aşkın kapak sayısı ile satışta olan Klasik Miya’dan çeşit çeşit görseller:

Kısa ve Uzun vadeleri hedeflerinizi planlamak için kendinize harika bir kahve yapmalı ve hayatınıza en az iki saat zaman ayırmalısınız.
Klasik Miyalar’da her ayın başında ona özel giriş sayfaları bulunuyor. Hem aya bir ‘hello’ demek hem de her ayın yeni bir başlangıç olduğunu hissetmek önemli.
Haftalık görünüm sayfalarında; not alabileceğiniz alanlar, habit tracker, to do list yapabileceğiniz bir bölüm bulunuyor.
Her ayın başında İlham ve Fikir sayfamız var! Aramıza bu sene katıldı 🙂
Planlayıcı sonunda bir dosyamız bulunuyor. Minik minik anılarınıza ev sahipliği yapmak için; belki bir sinema bileti, belki sizin için özel olan bir not.
Planlayıcımızın arkasında 4 farklı tasarımda not alabileceğiniz sayfalar da var. Bu da tasarım sayfalarımızdan biri!
Klasik Miya harika kutusu ile birlikte size geliyor! Yeni bir hayata hevesle adım atabilmeniz için.
Ve ilk sayfa: It’s your life!
Doğum günü ve özel günler sayfalarımız rengarenk ve her aya ait özel ikonlara sahip.
2019 takvimimiz de mevcut!
12 ayın başında yeni aya ‘hello’ dediğimiz kulakçıklı seperatörlerimiz var.
Aylık görünümde motivasyon sözümüz, film ve kitap listesi yapabileceğiniz alanlarımız ve özel günlere ait minicik ikonlarımız var!
Klasik Miya ile gelen stickerlarımız! Rengarenk ve bazısı el çizimi.
Planlayıcımızın arka kısmında özel planlayıcı bölümler bulunuyor. Detayları madde madde ürün içeriklerimizde mevcut. Bu da Fatura Ödeme Takibi.
Ve pek sevilen, alışkanlık kontrol edici Habit Tracker!

Yorum Yaz