Koç ve Yükselen Koçlar:  Oldukça hareketli bir ay sizi bekliyor. Başta dış görünüşünüz dahil her türlü konuda bir tamamlanma, sonuca varma ya da netleşme yaşayabilirsiniz.

Kredi, burs, miras gibi çalışmadan kazanılan paralar, yatırımlar, ameliyat, psikoterapi konuları bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir. 

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle yakın çevreniz, akrabalarınız, iletişim konuları, kariyerinizde, devletle alakalı konularda ve arkadaş çevreniz, vakıflar, eğitim alanında yaşadığınız gecikmeler, fazla sorumluluklar ve yıpranmalar geride kalıp bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini  iyi ya da kötü almaya başlayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Bu ay bilinciniz, bilinçaltınız, sizden saklananlar, sağlığınız konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz. Meditasyon, günlük vb. şekilde zihninizle çalışmanızı tavsiye ederim.

Hukuksal konular, evlilik dahil her türlü ortaklı konular, sanat-tasarım konuları bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle geliriniz, kendinize verdiğiniz değer, birikimleriniz, yurtdışı, üniversite ve devamındaki eğitim, dini-felsefi konular, eşinizin ailesi, kariyeriniz, devletle ilgili konularda yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu ay arkadaşlarınız, büyük fırsatlar, eğitim, vakıflar konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Günlük işler, evcil hayvanlar, hizmet aldığınız-hizmet verdiğiniz kişiler, sağlık konuları bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle başta dış görünüşünüz, burs-kredi, miras vb. çalışmadan kazanılan konular, psikoterapi, ameliyat, üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı, eşinizin ailesi olmak üzere hayatınızda genel olarak yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Bu ay bilincinizi, kariyeriniz, devletle alakalı işleriniz konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Flörtler, çocuk, sosyal çevre, sahne sanatları, eğlence, riskli yatırım konuları bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle bilinciniz, uykunuz, sizden saklananlar, hukuksal konular, evlilik dahil her türlü ortaklı konular; kredi-burs, miras vb. çalışmadan kazandığınız paralar, ameliyat, terapi ile ilgili konularda yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini  iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Bu ay bilincinizi, üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı, uzun yolculuklar, eşinizin ailesi ile ilgili konularda tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Oturduğunuz ev, ebeveynleriniz, kökleriniz bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle arkadaşlarınız, vakıflar, sağlığınız, evcil hayvanlar, hizmet sektörü, hukuk, evlilik dahil tüm ortaklı işler, sanat ile ilgili konularda yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar: Bu ay kredi-burs, miras, yatırımlar vb. çalışmadan kazanacağınız paralar, ameliyat, psikoterapi konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz. Meditasyon, günlük tutuma vb. zihin çalışmalarını bu ay için özellikle tavsiye ederim.

Kısa yolculuklar, iletişim, akrabalarınız ve yakın çevreniz bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle  kariyeriniz, devletle alakalı işleriniz, flörtünüz, çocuklar, sosyal çevreniz, sağlığınız , evcil hayvanınız ve hizmet sektöründe yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Bu ay  hukusal konular, evlilik dahil her türlü ortaklık alanında ve sanat konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Geliriniz, birikiminiz ve kendinize verdiğiniz değer, değerleriniz  bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle eviniz, ebeveynleriniz, kökleriniz, yurtdışı, üniversite ve devamındaki eğitim, flörtler, çocuk, sosyal çevre ve riskli yatırım alanında yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Bu ay, sağlığınız, günlük işleriniz, evcil hayvan, hizmet aldığınız ve hizmet verdiğiniz kişiler konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Başta dış görünüşünüz ve akrabalarınız, yakın çevreniz  iletişim, kısa yolculuklar olmak üzere hayatınızda hemen her alanda  bu aydan itibaren ara ara ciddi hareketlenmeler olabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle kredi-burs, miras, yatırım vb. çalışmadan kazanacağınız para, ameliyat, psikoterapi, yakın çevreniz, akrabalarınız, iletişim, eviniz ve aile kökleriniz konularında yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz. Meditasyon, günlük tutuma vb. zihin çalışmalarını  tavsiye ederim.

Yay ve Yükselen Yaylar: Bu ay  flörtler, çocuk, sosyal çevre, riskli yatırım, eğlence, sahne sanatları konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Bilinciniz, uykunuz, sizden saklananlar, sağlığınız bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir. Meditasyon, günlük tutuma vb. zihin çalışmalarını tavsiye ederim.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle hukuksal konular, evlilik dahil ortaklı konular, sanat-tasarım alanları, değerleriniz, birikiminiz, yakın çevreniz, kısa yolculuklar, akrabalarınız ile ilgili yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Bu ay eviniz, ebeveynleriniz, aile kökleriniz konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız, büyük fırsatlar, eğitim, vakıflarla ilgili konular bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle  hayatınızın genelinde yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar: Bu ay yakın çevreniz, akrabalarınız, iletişim, kısa yolculuklar konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Kariyeriniz, devletle alakalı işlerle ilgili konular bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle başta dış görünüşünüz ve flörtler, çocuklar, sosyal çevreniz ve riskli yatırımlar, sahne sanatları olmak üzere hayatınızın her alanında yaşadığınız gecikmeler, gelen sorumluluklar ve yıpranmaları geride bırakarak bu retro sürecinde yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar: Bu ay birikiminiz, geliriniz, değerleriniz konularında tamamlanma, sonuca varma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı, uzak seyahatleri eşinizin ailesi, dini-felsefi konular bu aydan itibaren ara ara gündeminize girmeye başlayabilir.

Merkür, Satürn ve Plüton retrolarının bu ay bitmesiyle eviniz, ebeveynleriniz, aile kökleriniz, arkadaş çevreniz, fırsatlar, eğitim, vakıflar, bilinçaltınız, sizden saklananlar, sağlığınız akanında yaşadığınız sıkıntıları, aldığınızı yükleri geride bırakarak bu retro sürecinde  yaptıklarınızın meyvesini iyi ya da kötü toplayabilirsiniz. Meditasyon, günlük tutuma vb. zihin çalışmalarını  tavsiye ederim.

Yorum Yaz