Koç ve Yükselen Koçlar:  Bilinçaltınız, rüyalarınız, sizden saklanan konular gündeminizde olabilir, özellikle ayın ortalarına kadar gördüğünüz rüyalara dikkat edin derim. Ayın ortalarından sonra da evlilik dahil ortaklı işleriniz, hukuksal konular, sanat-estetik konuları gündeminize gelebilir.

Yolculuk, akrabalarınız, medya konuları bu ay sizi biraz zorlayabilir. Ama bu zorlanmanın sizin ilerlemenize katkı sağlayacağını görmeniz de çok olası.

Merkür retrosuyla birlikte sağlık, evcil hayvan, hizmet aldığınız ve verdiğiniz kişilerle ilgili konularda eskiden yaşadıklarınız gündeminize gelebilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Arkadaşlarınız, sosyal kurumlar, dernekler, eğitim, sağlığınız, evcil hayvanınız, hizmet aldığınız – verdiğiniz kişiler bu ay gündeminizde olabilir. Merkür retrosuyla flörtler, çocuk, sosyal çevre, riskli yatırımlarla ilgili konularda eskiden yaptıklarınız, yaşadıklarınız gündeminize gelebilir.

Maddi konular, değerlerinizle ilgili konular bu ay sizi zorlayabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Kariyeriniz, devletle ilgili işler, flörtler, riskli yatırımlar, çocuklar, sosyal çevreniz bu ay gündeminizde olabilir. Genel olarak sizin için yorucu bir ay olsa da tüm yorulmalara değdiğini görebilirsiniz.

Merkür’ün geri hareketiyle birlikte önce flört-çocuklar, riskli yatırımlar, sonra da eviniz, ebeveynleriniz ile ilgili konularda eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Yurtdışı, uzun yolculuklar, üniversite ve devamındaki eğitim, dini-felsefi konular, eviniz ve ebeveynleriniz bu ay gündeminize gelebilir.

Merkür retrosuyla birlikte akrabalar, eğitim, iletişim konularında da eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir.

Bu ay Mars 12.  evinizde, uykunuza ve bilinçaltınıza, zihninize özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim. Meditasyon, günlük yazma, ihtiyaç duymanız taktirde psikolog desteği gibi yardımların faydasını görebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Bu ay kredi-burs, eş parası, miras vb. çalışmadan kazanabileceğiniz  paralarla akrabalarınız, kısa mesafe yolculuklar eğitim, medya, iletişim alanları gündeminizde olabilir. Merkür retrosuyla birlikte birikiminizi, değerlerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar: Bu ay hukuksal konular, evlilik dahil tüm ortaklı işleriniz, sanat-estetik konuları, geliriniz ve değerleriniz gündeminizde olabilir. Ayrıca Venüs’ün burcunuza geçmesiyle bu ay hayatınızda bir kadın etkisi olabilir ya da dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz.

Merkür retrosuyla kariyerinizle ya da devletle alakalı bir konuda eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Bu ay sağlığınız, evcil hayvanınız, hizmet aldığınız-verdiğiniz kişiler gündeminizde olabilir. Özellikle de ay sonuna doğru başta dış görünüşünüz olmak üzere hemen her alanda bir yenilik yapabilirsiniz

Merkür retrosuyla da birlikte bilinciniz, psikolojiniz, sağlığınız ya da sizden saklanmış konularla eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir. Bu süreçte meditasyon, nefes egzersizleri, günlük tutuma gibi desteklerin faydasını görebilirsiniz.  

Akrep ve Yükselen Akrepler: Bu ay flörtleriniz, sosyal çevreniz, riskli yatırımlar, çocuklarınız, psikolojiniz ve bilinçaltınız, sizden saklananlar gündeminize gelebilir.

Merkür retrosuyla birlikte arkadaşlarınız, vakıflar, fırsatlar, sağlığınız, bilinciniz-bilinçaltınız, sizden saklananlar konusunda eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir. Özellikle bu ay meditasyon, günlük tutmak vb. yöntemlerle zihninizi rahatlatmak düşünceleriniz üzerine çalışmak isteyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar: Bu ay eviniz, ebeveynleriniz, kökleriniz ile arkadaşlarınız, fırsatlar, vakıflar gündeminize gelebilir. Sağlığınıza, özellikle sinir sistemi ve bel bölgesi sağlığınıza dikkat etmenizde bu ay fayda var. 

Merkür retrosuyla birlikte kariyerle, devletle ilgili konularda eskiden yaptıklarınız, eski konularınız tekrar gündeminize gelebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Bu ay akrabalarınız, kısa yolculuklar, medya-iletişim konuları ile kariyerinizle ilgili, devletle ilgili konular gündeminize gelebilir.

Merkür retrosu ile birlikte yurtdışı, üniversite ve devamındaki eğitim, dini-felsefi konularda eskiden gündeminizde olan kısımlar tekrar önünüze gelebilir.

Kova ve Yükselen Kovalar: Bu ay birikimleriniz, değerleriniz ile üniversite ve devamındaki eğitiminiz, yurtdışı, uzun yolculuklar, eşinizin akrabaları gündeminize gelebilir.

Merkür retrosu ile kredi-burs, miras  vb. çalışmadan elde edilen paralar, ameliyat, psikoterapi vb. konularda eskiden gündeminizde olan konular tekrar önünüze gelebilir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Bu ay kredi-burs, miras vb. çalışmadan elde edilen paralar, ameliyat, psikoterapi konuları gündeminize gelebilir. Bunun yanı sıra başta dış görünüşünüz olmak üzere hayatınızın herhangi bir alanında tamamlanma, karara varma yaşayabilirsiniz.

Merkür  retrosu ile eviniz, ebeveynleriniz ile ilgili bir konuda eskiden gündeminizde olan kısımlar tekrar karşınıza çıkabilir.

Yorum Yaz