Koç ve Yükselen Koçlar : Bu ay arkadaşlarınız, birikimleriniz ve değerleriniz, günlük işleriniz, varsa evcil hayvanınız, hizmet aldığınız ya da hizmet verdiğiniz kişiler gündeminize gelebilir. 

Bu ay yolculuk yapabilirsiniz ya da iletişimle, medya ile ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Akrabalarınız bu ay sizi biraz zorlayabilir, sakin kalmaya çalışın.

Bu ay özellikle harcamalarınıza ve sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Boğa ve Yükselen Boğalar : Bu ay kariyeriniz, devletle alakalı işleriniz, ebeveynleriniz, oturduğunuz ev ilgili gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler biraz can sıkıcı olsa da ay sonuna  doğru yurtdışı, üniversite ve devamındaki eğitim, evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Jüpiter 12. evinizde retro yapıyor, bu ay bilincinizin size ne söylediğine dikkat edin. Geçmişten gelen hesaplaşmalar olabilir. Tabii bu hesapların ödül mü, ceza mı olduğu sizin geçmişte kime, ne yaptığınıza bağlı.

Maddi konularda dikkatli olmanızda fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler : Bu ay üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı, akrabalar, yolculuklar, gündeminizde olabilir. Ebeveynleriniz ile ya da evinizle ilgili bir konuda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Mars 12. ve 1.evinizde dolaşacakken kazalara ve sağlığınıza çok dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler : Bu ay kredi, burs, eşinizin parası vb. sizin çalışmadan elde ettiğiniz gelirlerle; eğer gündeminizde varsa ameliyat, terapi gibi konularda ay da daha mistik, okült konularla ilgili;  akrabalarınızla ya da yolculuklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Hem sizin, hem de annenizin sağlığına, özellikle de psikolojik sağlığınıza dikkat etmenizi ve anne-evlat ikinize de içinize dönüp dinlenmenizi tavsiye ederim. Bunu yaparsanız sizin için yenileyici, dönüştürücü bir ay olur.

Aslan ve Yükselen Aslanlar : Bu ay hukuksal konular, evlilik dahil her türlü ortaklı işler, sanatsal faaliyetler, maddi birikiminiz ve değerleriniz gündeminizde olabilir. Arkadaşlarınız  ve kariyeriniz sizi biraz yorsa da zorların ardından güçleneceğiz bir ay.

Başak ve Yükselen Başaklar : Bu ay sağlık konusunda sizin için oldukça hareketli bir ay olacak gibi. Hem sağlık konuları, hem günlük işleriniz, varsa evcil hayvanınız gündeminize gelebilir. Ay sonuna doğru başta dış görünüşünüz olmak üzere hayatınızın herhangi bir alanında bir karara bağlanma, sonlanma olabilir.

Bu ay iş ortamı ya da resmi işler sizi bir nebze yorsa da umuyorum ki ay sonunda bu yorulmaya değdiğini, değişip dönüştüğünüzü göreceksiniz.  

Terazi ve Yükselen Teraziler : Bu ay flörtler, çocuklar, sosyal çevreniz, sahne sanatlarıyla ilgili konular; bilinciniz, uykunuz ve psikolojiniz gündeminizde olabilir. Bu ay içinize dönmek isteyebilirsiniz. Zihniniz daha bulanık gelebilir ve hiç görmediğiniz tarzda rüyalar görebilirsiniz. Bu gördüğünüz rüyalar haberci rüyalar olabilir.

Çalışmadan kazandığınız gelirler, eğer gündeminizde varsa psikoterapi, ameliyat gibi konular; üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı konuları, eşinizin ailesi bu ay sizi yorabilir ama tüm bu yorucu süreç bittiğinde güçlenip adeta yeniden doğduğunuzu hissedebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler : Bu ay eviniz, ebeveynleriniz, kökleriniz, akrabalarınız, yolculuklar, belki bir eğitim, kariyeriniz, devletle ilgili işleriniz gündeminizde olabilir. Hukuksal konular, evlilik dahil ortaklı işleriniz; psikoterapi, ameliyat, kredi, burs gibi çalışmadan kazanacağınız para vb. konular bu ay sizi biraz yorabilir zorlayabilir ama eninde sonunda sizi güçlendirdiğini göreceksiniz. Akrep burcu olarak zorluklardan sonra güçlenmeye alışkınsınızdır diye düşünüyorum. Ama hazır 8. eviniz aktifleşiyorken şunu sorun kendinize “Ben bu kadar zorlanmadan, farkında olmadan nasıl fayda sağlıyorum da bunları yaşıyorum?” Belki bir ipucu yakalayıp, üstüne düşüp bu zorlanmaları hafifletirsiniz kim bilir?

Yay ve Yükselen Yaylar : Bu ay akrabalarınız, yakın çevreniz, yolculuklar, kariyeriniz ve devletle alakalı işler gündeminize gelebilir. Hem sağlık, günlük işler, evcil hayvanınız, hem hizmet aldığınız-verdiğiniz kişiler hem de hukuksal konular, ortaklı işler biraz zorlasa da bunların sizin gelişmenizde katkısı olduğunu anlayacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar : Bu ay birikimleriniz, değerleriniz, üniversite ve devamındaki eğitim, yurtdışı; eşinizin ailesi, dini, felsefi konular gündeminizde olabilir. 

Çocuklar, flörtler, ilişkileriniz, riskli yatırımlarınız, sağlığınız ve günlük işler, hizmet aldığınız-verdiğiniz kişiler sizi zorlasa da özellikle sağlık konusunda bu zorlamanın sonunda kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar : Bu ay sizin için hareketli bir ay olacak gibi. Başta dış görünüşünüz olmak üzere hayatınızın herhangi bir alanında bir tamamlanma ya da karara bağlanma olabilir. Burs, kredi, eşinizin parası gibi çalışmadan elde ettiğiniz paralar, bilinç terapisi, ameliyat gibi konular varsa özellikle bu ay sonuna bu konularda yeni bir adım atabilirsiniz.

Riskli yatırımlar, flörtler, çocuklar, eviniz, ebeveynleriniz konusunda bu ay zorlanabilirsiniz ama klasik yöneticiniz Mars iken yorulsanız da bu zorlanmaların da üstesinden gelirsiniz siz.

Balık ve Yükselen Balıklar : Bu ay bilinciniz, sağlığınız, sizden saklanan konular, hukuksal işleriniz, evlilik dahil ortaklı işleriniz gündeminizde olabilir. Satürn 12. evinizdeyken uzun zamandan beri bunalmış hissediyor olabilirsiniz, zihniniz bulanık olabilir. Bilinciniz üzerine çalışmanızın faydasınız görürsünüz. Meditasyon, günlük yazma belki koçluk alma… Artık siz zihninizi rahatlatırken nasıl rahat edecekseniz.

Akrabalarınız, yolculuklar, yakın çevreniz, eviniz ve ebeveynleriniz bu ay sizi biraz zorlayabilir. Ama bu ay dönüşüm ayı unutmayın. Zorlanmadan da dönüşüm olmuyor.

Yorum Yaz