Bu yıl Miya ile birlikteliğimizin 4. Yılı.

Hayatıma girdiği ilk yıl, siparişim elime geçtiği ilk an sanki o kutunun içi müthiş bir enerji yüklüydü, Miya’nın kapağından bir ışık süzülüp iliklerime kadar bana enerji, mutluluk, heyecan ve inanç vermişti.

Miya, bana göre bir yaşam tüyosu. Özellikle o 500 den fazla kapak arasından seçtiğiniz ana kapaklardaki resimler gerçekten o yılı nasıl yaşayacağınızın ipucu gibi. 

Elinde sihirli değneği olan bu uğurlu kapak benim en başarılı olduğum yıl olmuştu, gerçekten olmaz dediğim ne varsa oldu. Şömine kenarında kedilerle oturan bu cici kızlı kapağı seçtiğim yılda benim en durgun yılım oldu, bol bol oturup kahve içtim keyif yaptım.

Ve bu yıl, 

Bu yıldan beklentim öyle yüksekki öyle tek Miya ile geçiremezdim o yüzden uğuruna inandığım Miya’dan iki tane seçtim.

Biri mor laleler, bu yıl bolca çalışmak, kendimi şımartmak, üretmek, yazmak istiyorum.

Ve gezmek, gezmek benim tutkum , bolca gezmek,  bugüne kadar gezdiğim yerleri yazıp paylaşmak istiyorum bu yüzden bu Miya’m da gezi notlarım için. 

Miya ile tanışmadan önce bilmezdim hayatıma bu denli yön verebileceğini. Artık yeni bir yıla hazırlanırken ilk işim Miya kapaklarımı seçip yeni yılımı planlamak oluyor. 

Şimdi, ben ve sihirli Miya’larım ile 2022 takımımızı kurduk sıra 2022’ye hazırlanmakta. Çünkü Miya’larla her yeni yıl yeniden planlanır, Vision Board ile hayaller hedefler belirlenir.

Tüm yıl arzu ettiğin yaşamı Vision Board’da göre göre kalbin,ruhun, bilinçaltın bütün gücüyle hayallerine ve o hayallerin bir bir gerçekleşeceğine inanır ve Miya’lar ile hayallerin bir bir gerçek olur.

Çünkü Miya’nın sihri ona inanan herkese bulaşır…

Yorum Yaz