Çocukluğumdan bu yana kitapları hep çok sevmişimdir. Kendime bazen bir gardrobun üzerinde, bazen bahçede bir ağacın altında herkesten uzak kitap okuma alanları yaratırdım. O zamanki imkanlar dahilinde kitap kulüpleri kurar, dergiler çıkarırdım. Hayat gerçekten hem çok tuhaf, hem de çok güzel. Aslında çocukluğumuzdaki zevk aldığımızın şeylerin de günümüze yansıması. Tabii ki o zevk aldığımız şeyleri unutmazsak ve günlük karmaşaya takılmazsak.

Çocukluğumun üzerinden yıllar geçti ve ben çok heyecanlandığım bir projede kitapseverleri buluşturmak istiyorum: Miya Kitap Kulubü.

Gizli bir Facebook Grubu üzerinden gerçekleştireceğimiz bu projede 12 ay boyunca, her ay farklı bir kitap okuyacağız, tartışacağız, canlı yayın yapacağız ve okuduklarımızı kendi hayatımıza nasıl uygulayabilirizi birlikte keşfedeceğiz. Kitap Kulübümüze isteyen bir aylık, isteyen 12 aylık olarak kaydolabilecek ve kayıtlar sitemizden Miya Akademi başlığından alınacak. Grubumuza özel bir pdf planlayıcı tüm katılımcılara hediyemiz olacak. Aynı zamanda 1 yıllık kulüp üyeliği yaptıranlara da kitap listemizde bulunan Ebru Dilek Tarımcan’ın ‘Her şey mümkün’ kitabı hediye olarak kargo ile gönderilecek.

Aslında bu fikir son zamanlarda alışkanlıklar üzerine araştırmalar ve okumalar yapmam üzerine ortaya çıktı. Her gün düzenli olarak alışkanlıklarımızda yüzde 1 iyileşme sağlarsak, yıl sonunda matematiksel olarak, şu anki halimizin 37 katı kadar bir iyileşme gözlemlermişiz. Bu bilgi benim için yepyeni bir ufuk oldu. 2021 yılını kişisel gelişimime ayırdım. Yıl sonu nasıl bir Burcu ortaya çıkacak merakla bekliyorum.

Siz de benimle ve kişisel gelişimle ilgilenen insanlarla birlikte Kitap Kulübümüzde olmak isterseniz çok mutlu olurum. Aşağıda sizinle 12 ay boyunca sırasıyla okunacak kitap listemizi paylaşıyorum.

Birlikte çok güçlüyüz.

Sizi seviyorum.

Burcu

Miya Kitap Kulübü Listesi

Ocak – Bir Kişisel Gelişememe Kitabı

Şubat – Her şey Mümkün

Mart – The Secret

Nisan – Düşle İnan Yaşa

Mayıs – Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Haziran – Şimdinin Gücü

Temmuz – Öp O Kurbağayı

Ağustos – Hiçbir şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık

Eylül – Yaşamını Tasarla

Ekim – Her Şey Değişir

Kasım – Mutlu Yaşamın Sırları

Aralık – Mutluluk Arayışı

Ürünlere ulaşabileceğiniz Trendyol Linki: https://ty.gl/8brjoc5b

Yorum Yaz