Üretim yapmaya başladığım ilk günden bu yana yüzlerce insan Miyalar’ın miniğini çıkartmamı istedi. Hep aklımın bir köşesinde olan bu durum bu sene doğum yaptıktan ve kendimi epey bir dinledikten sonra şekillendi. Mini mini, bir karış Miya yapacaktım. Bu Miya her yere bizimle birlikte gelecekti, rengarenk olacaktı, yine stickerları olacaktı fakat her zamankinden farklı olması, bir takım değişiklikleri içermesi de gerekiyordu. Düşündük, taşındık. En sonunda pvc seperatörlü, tarihsiz, yatay görünümlü, rengarenk Mini Miya’yı tasarladık.

* Mini Miya kendi özel kutusunda geliyor, içerisinde stickerları da var! Bu sefer size bizden bir selam var: Hello Dreamer!

*Mini Miya’da hayallerinizi, kararlarınızı yazabileceğiniz alanlar ve kendiniz ile bir antlaşma yapabileceğiniz bir sayfa bulunuyor.

*Mini Miya tarihsiz bir planlayıcı, bu nedenle yılın istediğiniz zamanı başlayabilirsiniz. İşte aylık görünüm!

*Haftalık görünümümüzde, sene boyunca 4 haftada bir renk değiştiriyoruz. Mini Miya’da bir ilk de var: Pvc seperatörler!

*Haftalık görünümün sağ köşesinde bazen bir hashtag, bazen tatlış bir ikon, bazen de bir motto sizi karşılayacak.

*Mini Miya’nın plan sayfalarında ise; sabah rutini, tatil planları, etkinlik listesi, doktor kontrolleri, wishlist, ‘bavuluma ne koyacağım?’ benzeri alanlar bulunuyor.

Sitemizin Mini Miya başlığı altında 76 kapak seçeneği bulunan Mini Miya, 3 ayrı tel seçeneğine sahip: Bakır, Metalik Mavi (yine bir ilk!) ve siyah. Tam bir karış olan, isme özel hazırlatabileceğiniz Mini Miya’yı çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Şansla…

Burcu

Yorum Yaz