Miya’da gerçekten değişik bir tempo vardır. Herhangi bir konuda alınmış bir karar, 5 dakika sonra tarihin karanlık sularına gömülebileceği gibi, asla akıldan geçmeyen şeyler de 5 dakika da mümkün hale geliyor. Bizim ofisimizin, dinamiği gerçekten bir farklı. Zaman zaman paylaştığım storylere de yapılan yorumlar hep aynı: Keşke biz de orada olsak! Halbuki bilinmiyor ki bu tempo bazen sabahlara kadar çalışmak gerektiriyor, bazen tam bir işe alışmış ve başlamışken ‘hoop durun bakalım’ denip hemen vites değiştirilebiliyor.

Ben kişisel olarak bundan haz alıyorum ve yaratıcılığım bundan tetikleniyor. Bu satırları size yazmamın nedeni ne biliyor musunuz? Bugünlerde Miya, başka yollara giriyor. Bir yandan başka markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyoruz, bir yandan da bu sene umduğumuzdan daha büyük başarı ile karşılaşan Klasik Miya’ya sezon vedasına hazırlanıyoruz. Yeni sezon Klasik Miyalarımız her sene olduğu gibi Eylül-Ekim ayında yeniden farklı kapaklarla sitemizde olacak. Epey zamandır beklediğiniz Mini Miya ise Miyaseverler’i oldukça heyecanlandıracağa benziyor. Uzun çalışmalar sonucunda farklı tatlışlıklarla satışa çıkmak için gün sayıyor.

Tüm bunların yanı sıra hayatta nereden başlayacağını bilmeyenler için, içindeki ‘o gücü’ aslında çoktan fark etmiş fakat bir şekilde kendine inancı zedelenmişler için, yapmak istediklerine hep başlayıp hiç sonlandıramayanlar için özel, ücretli bir Whatsapp grubu kuruyorum. Bu ne demek dediğinizi duyar gibiyim? Hemen açıklayayım. 30 gün boyunca sürecek bu grupta her gün bir ses kaydı paylaşacağım. Her gün farklı bir konuda planlamadan bahsedeceğim. Adım adım kendinizi motive etmenizi kolaylaştıracak, disiplin altına girmenizi sağlayacak ve hayallerinize giden yolda sizi kuvvetlendirecek bu özel grupta sizin gibi aynı amaca yönelmiş diğer 29 kişi ile de rahatlıkla sohbet edebileceksiniz. Ben, sadece her hafta bir saat boyunca önceden belirlenmiş bir saatte sohbetlere eşlik edeceğim.

Amacımız Ne?

-Disiplin altına girmek, planlı yaşamayı ve nereden başlayacağımızı öğrenmek.

-Hayal kurmak, hedeflerimizi oluşturmak, plan yapmak.

-Olumlamaları kullanmak, bilinçaltımızda bizi engelleyen şeyleri bulmaya çalışmak. Ve onlara engel olmak.

-Planlayıcı kullanmanın faydalarını, nasıl kullanıldığını, bize ne gibi katkılar sağladığını öğrenmek.

Yakında tüüüm konu başlıklarını, 30 günün planını duyurarak, Whatsapp Grubu çağrısını yapacağım. Katılmak isteyenlerle yeni bir maceraya başlıyoruz.

Birbirimizin hayatlarına nasıl büyük katkılar sağlayacağız kim bilir? Birlikte hiç ummadığımız güzelliklere yelken açalım.

Sevgiler.

Burcu

Yorum Yaz