İlk günden bu yana yüzlerce, binlerce kere mesaj aldık: Stickerlarınızı neden ayrıca satmıyorsunuz? Biz de dayanamadık ve hafta sonuna özel bir çalışma yaptık: Sticker Weekend. En sevilen Miya Kit stickerları hafta sonu boyunca satışta olacak.

Planlama yaparken stickerların önemi ne? Yoksa siz de kullanmaya kıyamayanlardan mısınız? Konu hakkında madde madde bir şeyler yazmaya çalışacağım 🙂

-Kullanmaya kıyamamak tabirini hiç sevmiyorum. Her şey bizim için. Siz sevdiğiniz için aldığınız, heyecan duyduğunuz için aldığınız her şeyi bir kenara koyanlardansanız bunu yapmayı hemen bırakın! Siz değerlisiniz, her anın tadı ‘içinde bulunduğu o an’ gerçekten çıkar. Bitirin şu stickerlarınızı!

-Planlama yaparken stickerları kullanmak benim için planıma iyice konsantre olmak demek. Üzerinde düşünerek yaptığım planları istediğim stickerı seçerken daha da pekiştiriyorum ve yapmam gerekenleri aklıma iyice kazımış oluyorum.

-Stickerları kullanmayı seviyorum. Çünkü aylar sonra dönüp baktığımda o hafta için neler hissettiğimi yeniden hatırlıyorum. Belki bir doğum günü, belki aldığım bir hediye. Beni o harika zamanlara yeniden götürüyor.

-Hem kullanırken eğleniyorum, çocukluğuma dönüyorum, hem de ajandam giderek daha çok bana özel hale gelmiş oluyor.

O zamaaaaaan siz de eksik stickerlarınızı tamamlamak isterseniz sadece 6-7 Ekim hafta sonuna özel olan Sticker Weekend’i kaçırmayın!

Pırıltıyla…

Burcu

Yorum Yaz